slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

O firmie


Szanowni Państwo

Mamy przyjemność przedstawić Państwu profil oraz zakres działania naszej firmy. Prowadzimy bezpośredni import wózków widłowych TOYOTA. Polecamy Państwu japońską technikę niezawodną w eksploatacji i łatwą w obsłudze. Oryginalne produkty zapewnią Państwu podwyższone bezpieczeństwo i higienę pracy, a ich konstrukcja jest gwarancją optymalnych parametrów ergonomicznych. Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, dobrze zaprojektowane i bardzo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Oferowane przez naszą firmę wózki podnośnikowe to nie tylko wysokiej jakości produkt to także i przede wszystkim przystępne ceny, sprawne i szybkie negocjowanie umów uwieńczone dostarczeniem zakupionego produktu do siedziby Państwa firmy.

Oferujemy również możliwość zakupu w systemie leasingu , oraz formę wynajmu długoterminowego z pełnym serwisem wózków.

W ciągłej ofercie posiadamy zawsze ponad 250 wózków NOWYCH i UŻYWANYCH po pełnej odbudowie o udźwigach od 1000 kg do 8000 kg

Serwis


Oferujemy naszym klientom w pełni profesjonalną obsługę serwisową. Jest ona podporządkowana japońskim standardom, gdzie jednym z wyznaczników jest rzetelność w przeprowadzanych remontach. Oznacza to, że wózki widłowe używane przekazywane są przed sprzedażą do serwisu, gdzie bez względu na stan techniczny poddawane są gruntownej odnowie oraz remontowi w trakcie którego zużyte elementy składowe wózków widłowych wymienia się na nowe.

Z pełną odpowiedzialnością udzielamy do 24 miesięcy pełnej gwarancji na wyremontowany sprzęt. Zapewniamy również pełny serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny.

W trosce o swoich klientów postanowiliśmy skrócić obsługę serwisową do niezbędnego minimum. Pełny asortyment części zamiennych nie powoduje przestojów w remontach, a wykwalifikowana i zdyscyplinowana załoga ma świadomość odpowiedzialności za terminowe wykonywanie remontów.

 

W związku z objęciem wózków widłowych z dniem. 18.08.2003 obowiązkowym Dozorem Technicznym sprzedawane przez nas wózki widłowe posiadają niezbędną dokumentację oraz świadectwa dopuszczające do eksploatacji wydane przez UDT. Prowadząc sprzedaż wózków widłowych nowych i używanych udzielamy gwarancji do 24 miesięcy. Zapewniamy profesjonalny serwis maszyn w trakcie gwarancji jak i po jej zakończeniu, a pomaga nam w tym dobrze zorganizowany magazyn części zamiennych oraz rzetelna i dobrze wyszkolona kadra pracowników.

Gwarancja mobilności

Wprowadziliśmy także nowe rozwiązanie w postaci możliwości ZAMIENNIKA, tj. podstawienia zastępczego sprzętu. Takie rozwiązanie stosowane jest w przypadku oczekiwania na nowy wózek lub też przeprowadzania niezbędnych remontów. Jesteśmy przekonani, że taka opcja stwarza komfortową sytuację, ponieważ klient nie ponosi żadnych strat związanych z przestojem spowodowanym przez brak sprzętu.