slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Nasza misja

Naszą misją jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów i usług możemy zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie logistyki wewnętrznej.

Służymy Państwu pomocą i wieloletnim doświadczeniem w obsłudze przestrzeni magazynowej oraz transportu wewnątrzmagazynowego. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

O ciągłość pracy w Państwa firmach dbają nasi wykwalifikowani pracownicy serwisu, posiadający wymagane uprawnienia i wyposażeni w niezbędne urządzenia diagnostyczne oraz oryginalne części zamienne.

Produkty, które oferujemy spełniają obowiązujące normy, posiadają wymagane certyfikaty i atesty, ponieważ bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Klientów są dla nas priorytetem.

Pozostaw swój wózek w rozliczeniu

Myślą Państwo o zakupie nowego bądź używanego wózka widłowego ? Odkupimy od Państwa dotychczas użytkowany sprzęt. Pozostawiając w rozliczeniu obecnie użytkowane wózki widłowe zaproponujemy Państwu nowe lub używane urządzenia po odbudowie z ważnym badaniem technicznym oraz gwarancją do 24 miesięcy w atrakcyjnej cenie.

Oferowana usługa zapewni Państwu ponownie pracę urządzeniem o sprawdzonej jakości i umożliwi korzystanie z ochrony gwarancyjnej.

Zawsze do Państwa dyspozycji