slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Wynajem długoterminowy


Na całym świecie coraz częściej stosowany jest outsourcing, polegający na powierzaniu przez przedsiębiorstwa możliwie wielu zadań operacyjnych, które nie mają związku z ich główną działalnością, innym podmiotom – wyspecjalizowanym firmom Przedsiębiorstwa posługujące się parkiem urządzeń transportu bliskiego są zmuszone poświęcać wiele środków i angażować wielu pracowników do administrowania własną, często bardzo rozbudowaną flotą. Sposób na minimalizację tych kosztów w firmie to outsourcing floty, czyli wynajem długoterminowy . Usługi te skierowane są przede wszystkim do Firm traktujących wózki widłowe jako narzędzie pracy podlegające okresowej wymianie.

Środki finansowe, jakimi gospodaruje Firma, mogą być przeznaczone na inwestycje w główne gałęzie działalności, stwarzając możliwość osiągnięcia dodatkowych zysków. Niskie opłaty inicjalne, rozłożone w czasie koszty - w przeciwieństwie do jednorazowych dużych wydatków związanych z zakupem - korzystnie wpływają na zachowanie płynności finansowej. Natomiast problemy związane z utrzymaniem oraz serwisowaniem wózków widłowych w firmie zostaną powierzone specjalistom. Ciągłość pracy wózków – zapewnia  "full serwis" będący integralną częścią wynajmu długoterminowego Umowa wynajmu oddaje najemcy wózki do użytkowania na ściśle określony czas. W zamian za korzystanie z wózków najemca zobowiązuje się płacić miesięczny czynsz w kwocie uzgodnionej przez obie strony umowy. W skład usługi wchodzą: stała miesięczna rata , zawierająca koszty finansowania i serwisowania oraz usługi dodatkowe na przykład okresową wymianę opon itp. Jeśli w trakcie trwania umowy wynajmu Państwa potrzeby ulegną zmianie, wózki można dodatkowo wyposażyć w osprzęt lub wymienić na nowe. Koszty związane z doposażeniem wózków lub ich wymianą mogą być uregulowane jednorazowo, ale można je też podzielić na pozostały okres trwania umowy.

 

Korzyści finansowe