slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Serwis i naprawa wózków widłowych Toyota


Wieloletnie doświadczenie w naprawie wózków widłowych sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko wynajem, sprzedaż i leasing maszyn, ale także ich profesjonalny serwis. Potrafimy przywrócić do życia niedziałający silnik, a także nadać nowy blask zużytej karoserii. Gwarantujemy ekspresową dostawę części zamiennych. Jeśli chodzi o naprawę wózków widłowych – jesteśmy prawdziwymi ekspertami. Zapewniamy wsparcie techniczne w każdej sytuacji, a ponadto błyskawicznie realizujemy zlecenia związane z konserwacją, przeglądami oraz naprawami wózków widłowych tak tych wyprodukowanych przez firmę Toyota, jak i maszyn innych marek.

doświadczony personel

Doświadczony personelDoświadczony personel

Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w naprawie wózków widłowych. Nasi pracownicy dysponują profesjonalnym zapleczem oraz samochodami serwisowymi z kompletnym wyposażeniem warsztatowym. Jesteśmy w stanie przywrócić do życia wyeksploatowany, niedający się uruchomić silnik, a także zniwelować innego rodzaju, mechaniczne wady czy usterki. Gwarantujemy, że nikt nie zna się na naprawie wózków widłowych tak dobrze jak my.

sprawdzone części

Najlepsi i sprawdzeni dostawcy częśćiNajlepsi i sprawdzeni dostawcy częśći

Nasz serwis wózków widłowych (skupiamy się na pojazdach marki Toyota, lecz naprawiamy także maszyny innych firm) współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami części. Zapewniamy kompleksową naprawę i przeglądy wózków widłowych. Oferta obejmuje silniki, skrzynie biegów, elektronikę, a nawet wymianę opon. Potrafimy przywrócić do działania właściwie każdą część pojazdu – chętnie podejmujemy się także renowacji. Wygięte blachy karoserii, uszkodzone widły, zepsute osie czy przekładnie nie stanowią dla nas problemu. Odezwij się do nas, ekspertów od naprawy wózków widłowych – wybierz sprawdzony serwis!

spełnione wymogi UDT

Spełniamy wszystkie wymogi UDTSpełniamy wszystkie wymogi UDT

Świadczone przez naszą firmę usługi są zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego – przeprowadzamy badania stanu technicznego oraz przygotowujemy wózki widłowe do odbioru uprawnień przyznawanych przez UDT. Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu. Możesz mieć pewność – nasz serwis wózków widłowych sprawi, że Twoja maszyna bez problemu uzyska wymagane uprawnienia.

Umowa serwisowa na naprawę i serwis wózków widłowych

Umowa serwisowaUmowa serwisowa

Jeśli dysponujesz własnym parkiem maszynowym, najlepszą opcją dla Twojej firmy będzie podpisanie umowy serwisowej. Dzięki temu zgłoszenia zyskują rangę priorytetową i są wyceniane według korzystniejszych stawek. Wspólnie ustalamy wówczas harmonogram planowanych napraw wózków widłowych oraz przeglądów, a w odpowiednim czasie sami o nich przypominamy. Ofertę okresowych przeglądów maszyn dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta, zapewniając w ten sposób nieprzerwaną pracę parku maszynowego w sezonie i w czasie maksymalnego obciążenia. Naprawę wózków widłowych przeprowadzamy w naszym serwisie lub na miejscu, u klienta.

Nasza oferta obejmuje naprawa i serwis wózków widłowych

Nasza oferta obejmuje naprawa i serwis wózków widłowychNasza oferta obejmuje:

Jak przywrócić dawną sprawność wózków widłowych? Umów się na serwis!

Twój wózek widłowy nie spełnia już swojego zadania? Niektóre z komponentów wymagają wymiany? A może chcesz pozbyć się zarysowań z karoserii? Teraz to nie problem! Spraw, aby Twoje wózki widłowe marki Toyota, Nissan, Mitsubishi lub inne wyglądały jak nowe — umów się na serwis do zaufanej firmy. Naprawa wózków widłowych w naszym zakładzie jest dobrym rozwiązaniem szczególnie z dwóch powodów — przede wszystkim posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych do wózków widłowych, a więc masz pewność, że spod naszych skrzydeł wyjedzie pojazd, który nie zepsuje się po miesiącu. Co więcej, naprawa wózków widłowych obejmuje także badanie ich stanu technicznego i przygotowanie do odbioru uprawnień UDT. A to jeszcze nie wszystko.

Prowadzisz firmę lub sprzedajesz wózki widłowe? Podpisz umowę serwisową!

Naprawa wózków widłowych w przypadku firm potrafi być kosztowna — szczególnie gdy co chwilę trzeba umawiać się z mechanikiem na przegląd. My wychodzimy z inicjatywą stałej współpracy. Jeśli posiadasz widlaki marki Toyota lub inne wspomniane wózki widłowe, zaoferujemy Ci serwis wraz z przeglądem po przystępnej cenie. To interesująca propozycja nie tylko dla firm, które świadczą usługi magazynowe, ale także dla tych, które tak jak my — sprzedają używane wózki widłowe. Ich kompletna naprawa pozwoli przywrócić dawny blask pojazdom, a sam widlak z pewnością będzie cieszył się większym zainteresowaniem kupujących lub wynajmujących. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty.