slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Serwis


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować naszym Klientom nie tylko wynajem, sprzedaż i leasing maszyn, ale także ich profesjonalny serwis. Doskonale zorganizowany serwis gwarantuje naszym Klientom ekspresową dostawę części zamiennych, wsparcie techniczne w każdej sytuacji, jak również błyskawiczną realizację zleceń związanych z konserwacją, przeglądami i naprawami.

Doświadczony personel

Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dysponują profesjonalnym zapleczem serwisowym oraz samochodami serwisowymi z kompletnym wyposażeniem warsztatowym.

Najlepsi i sprawdzeni dostawcy częśći

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części. Zapewniamy kompleksową naprawę i przeglądy wózków widłowych. Oferta serwisowa obejmuje silniki, skrzynie biegów, elektronikę, a nawet naprawę i wymianę opon.

Spełniamy wszystkie wymogi UDT

Świadczone przez naszą firmę usługi są zgodne z wymogami Urzędu Dozoru
Technicznego – przeprowadzamy badania stanu technicznego oraz przygotowujemy
wózki widłowe do odbioru UDT.

Umowa serwisowa

Jeśli dysponują Państwo własnym parkiem maszynowym, najlepszą opcją dla Państwa firmy będzie podpisanie umowy serwisowej. Dzięki temu Państwa zgłoszenia zyskują rangę priorytetową i są wyceniane według korzystniejszych stawek. Wspólnie z Państwem ustalamy wówczas harmonogram planowanych napraw i przeglądów, a w odpowiednim czasie sami o nich przypominamy. Ofertę okresowych przeglądów wózków widłowych dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta, zapewniając w ten sposób nieprzerwaną pracę parku maszynowego w sezonie i w czasie maksymalnego obciążenia pracą. Naprawę wózków przeprowadzamy w naszym serwisie lub na miejscu, u Klienta.

Nasza oferta obejmuje