slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Plan wymiany


Pozostaw swój stary wózek w rozliczeniu. Odkupimy od Państwa wózki widłowe marki Toyota a czasami i innych marek - w każdym stanie technicznym. W zamian zaoferujemy Państwu całkowicie nowe lub używane , ale młodsze i po pełnej odbudowie z gwarancją do 24 miesięcy wózki widłowe . Umożliwiamy przy tym dopłatę różnicy przelewem, zakupem w formie leasingu , bądz wynajmu długoterminowego . W ten sposób Państwa firma może zawsze dysponować wózkami z gwarancją i pełnym wsparciem udzielanym przez naszą firmę .


Skontaktuj się z nami i już dziś skorzystaj z tego wspaniałego planu !