slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Skup oraz wymiana wózków widłowych


Planujesz zaopatrzyć magazyn w nowy sprzęt? Zostaw swój stary widlak w rozliczeniu! Prowadzimy skup wózków widłowych – preferujemy markę Toyota, ale zadowolimy się także maszynami innych firm – w każdym stanie technicznym. W zamian oferujemy całkowicie nowe lub używane, ale będące w doskonałym stanie wózki widłowe. Proponowane przez nas pojazdy objęte są gwarancją nawet do 24 miesięcy. Co więcej, wszystkie maszyny, które przechodzą przez nasz warsztat, poddawane są gruntownym naprawom. Ewentualną różnicę pieniężną, występującą podczas wymiany starego widlaka na pojazd oferowany przez nas, możesz dopłacić przelewem. Ponadto sprzęt można wziąć w leasing lub podpisać umowę wynajmu długoterminowego. Postaw na nasz skup wózków widłowych – z pewnością nie będziesz zawiedziony!

Skup wózków widłowych – zalety tego typu rozwiązania

Planując kupno nowych pojazdów, wielu z nas zakłada zapewne sprzedaż starych, niepotrzebnych już urządzeń. I choć maszyny można wystawić na sprzedaż przy wykorzystaniu popularnych portali internetowych, tak zdecydowanie lepszą opcją może okazać się skup wózków widłowych. Dlaczego warto postawić na tego typu rozwiązanie? Przede wszystkim – z wygody. Decydując się na odsprzedanie starego urządzenia nam, zyskasz fundusze, które natychmiast będziesz mógł przeznaczyć na zakup nowego pojazdu. W prowadzonym przez nas skupie wózków widłowych otrzymasz wyłącznie doskonałej jakości maszyny. Załatw wszystkie formalności w jednym miejscu – wymień stary wózek widłowy na nowy, dostępny w niskiej cenie pojazd! Wybierz nasz skup wózków widłowych i ciesz się z nowych maszyn.


Skontaktuj się z nami i już dziś skorzystaj z tego wspaniałego planu !

 

Skup oraz wymiana wózków widłowych