slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Wynajem krótkoterminowy


Proponujemy Państwu  również ofertę wynajmu krótko terminowego wózków widłowych, jako jedną z możliwości organizacji transportu wewnętrznego. Nie jest konieczny zakup nowej maszyny w momencie, gdy duże natężenie pracy ma charakter okazjonalny lub sezonowy, zdarzyła się awaria Państwa urządzenia lub gdy kupili Państwo wózek i jeszcze czekają na jego dostawę . Mogą wynająć Państwo maszynę na dzień, miesiąc lub dłużej. Wysokość opłat zależy od długości trwania wynajmu.