slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Polityka Prywatności

Zachęcamy do przeczytania zasad Polityki Prywatności, która tłumaczy w jaki sposób chronimy Twoje dane podczas korzystania z naszej strony internetowej. Korzystając z tej strony zezwalasz witrynie : www.toyota-wozki.pl na używanie swoich danych na zasadzie określonej w Polityce Prywatności. Może ona ulegać zmianie z czasem, więc prosimy o zapoznawanie się z nią od czasu do czasu.

POLITYKA TA WYJAŚNIA:

1. Jakie dane gromadzimy na Twój temat i w jaki sposób je wykorzystujemy
2. W jaki sposób chronimy Twoje dane
3. Pytania na temat Polityki Prywatności

1, JAKIE DANE GROMADZIMY NA TWÓJ TEMAT I W JAKI SPOSÓB JE WYKORZYSTUJEMY. 

Nie gromadzimy żadnych informacji pozwalających na Twoją identyfikacje (typu: nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) chyba że dobrowolnie wybierasz ich udostępnienie lub załączasz takie informacje dla nas włączając w to informacje dostarczone mailem, telefonicznie faxem lub innymi drogami elektronicznymi. Nie będziemy handlować, oferować, ani wypożyczać Twoich identyfikacyjnych danych osobowych do osób i podmiotów trzecich. Będziemy używać tych danych wyłącznie do wysyłania informacji które zaznaczyłeś.

Monitorowanie, Wykonanie i Podstawa Prawna: Nie jesteśmy zobligowani do monitorowania strony ani jej użycia, ani utrzymywania zawartości przeglądanych sesji. Jakkolwiek, zastrzegamy sobie prawo w każdym momencie do monitorowania, przeglądania, przechowywania i ujawniania danych na tyle na ile to konieczne według obowiązującego prawa, odpowiednich przepisów, legalnych praktyk lub prośby rządowej lub innego tytułu prawnego bądź dochodzenia w sprawie popełnionego wykroczenia. Jesteśmy uprawnieni do użycia adresu IP w celu zidentyfikowania użytkownika gdy uważamy to za konieczne w celu ochrony naszych usług, serwisu internetowego, klientów itd.

2. JAK CHRONIMY WASZE DANE

Błędy transmisji lub Działania Nieautoryzowane: Niestety, żadna transmisja przez internet nie jest bezpieczna w 100%. W efekcie, pomimo naszych starań aby zabezpieczyć Wasze dane, nie zapewniamy, ani nie gwarantujemy bezpieczeństwa żadnych danych transmitowanych do nas lub przekazanych poprzez nasze usługi on-line – robicie to na własne ryzyko. Nie odpowiadamy za ujawnienie Waszych danych w wyniku błędu ich transmisji lub nieautoryzowanych działań strony trzeciej. Jednakże, od momentu otrzymania Waszych danych, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić ich bezpieczeństwo w naszych systemach.

3. PYTANIA DOTYCZĄCE POLITYKI PRYWATNOŚCI.

Prywatność i bezpieczeństwo są ważne dla nas wszystkich. Mamy otwarte podejście do odpowiedzialnego zarządzania powierzona nam informacja, a wymiana informacji jest środkiem od którego zależymy najbardziej, aby zapewnić jak najlepsza obsługę. Dlatego zależy nam na wzajemnym zaufaniu. Będziemy nieustannie monitorować informacje od klientów, aby ulepszyć nasze usługi i spełnić Wasze wymagania.

4. ZMIANY

Zastrzegamy sobie prawo modyfikacji niniejszej polityki prywatności. Zachęcamy do cyklicznego przeglądania niniejszego dokumentu. Zapewni to bieżące informacje w jaki sposób staramy się chronić gromadzone informacje. Wasze cykliczne używanie Strony oznacza Waszą zgodę na warunki polityki prywatności i jej ewentualnych zmian.