slide w lewo slide w prawo

Nowe wózki

widłowe

Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Atrakcyjne, niezawodne, dobrze zaprojektowane i wyjątkowo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

Zobacz

Używane wózki widłowe
z gwarancją

do 24 miesięcy

Trwałość i niezawodność wózków widłowych TOYOTA sprawa, iż możemy również zaproponować Państwu używane wózki po niezbędnych naprawach, remontach i przeglądach oraz po odnowie lakierniczej w atrakcyjnych cenach - gwarancja do 24 miesięcy.

Zobacz

Wynajem wózków krótko

oraz długoterminowy

Outsourcing wózków widłowych sprawa, iż wiele procesów w firmie przebiega sprawniej i przy mniejszych nakładach. Oszczędności z tytułu
powierzenia na zewnątrz pełnej odpowiedzialności za
logistykę wewnątrzzakładową sięgają nawet 30-40%.

Zobacz

Wózki

elektryczne

W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora.

Zobacz

Leasing


Leasing wózków widłowych

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem wózków widłowych, a jednocześnie nie chcą Państwo ponosić ryzyka i obciążeń finansowych, związanych z kredytami bankowymi – zapraszamy do skorzystania z oferty leasingu.

Leasing to jedna z najkorzystniejszych form zakupu maszyn i urządzeń, spośród wszystkich umów zakupu dostępnych na polskim rynku. Decydując się na podpisanie umowy leasingowej, uzupełniają Państwo park maszynowy o nowoczesne i w pełni sprawne wózki widłowe, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka inwestycyjnego. Mówiąc obrazowo, pojazdy, jakie Państwu dostarczamy, same na siebie zarabiają. Raty leasingowe znajdują pokrycie w aktualnych dochodach firmy, nie sięgając do jej kapitału. Wymagania stawiane leasingobiorcy są przy tym o wiele mniejsze, niż w innych formach finansowania firmy, np. kredytach bankowych.

Aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa przy zawieraniu umowy, korzystamy z usług liderów na rynku usług leasingowych. Stanowią oni gwarancję, że zawarta umowa i cały proces jej realizacji będą przebiegać bez zarzutu, a transakcja zostanie ubezpieczona.

Biorąc wózki widłowe w leasing, zyskują Państwo podwójnie! Wózki wspierają działalność Państwa firmy, a związane z nimi opłaty zasilają firmowe koszty. To najtańszy sposób na realizację inwestycji, który – dodatkowo – nie jest postrzegany jako zadłużenie firmy.

Warunki umowy leasingowej

 

Procedura
standardowa
Procedura
uproszczona*
Rodzaj Przedmioty leasingu nowe i używane
Rodzaj leasingu finansowy, operacyjny
Waluta PLN, EUR, CHF
Wpłata własna 0-45% 5-45%
Okres leasingu
kapitałowego
6-60 miesięcy na sprzęt nowy
6-48 miesięcy na sprzęt używany
Okres leasingu
operacyjnego
35-60 miesięcy na sprzęt nowy
35-48 miesięcy na sprzęt używany
Wymagane dokumenty dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty, REGON, NIP, deklaracje PIT lub CIT dokumentujące dochód za ostatnie 12 miesięcy
zaświadczenie z US o braku zaległości wobec budżetu
dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty, REGON, NIP, oświadczenie o wysokości osiąganego dochodu

Znajdujemy się na liście autoryzowanych dostawców
Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Korzyści dla Klienta

W leasingu operacyjnym, do kosztów uzyskania przychodów możemy zaliczy:

 

Najważniejsze korzyści przemawiające za leasingiem